Info@genosgb.com
+90 212 232 21 07
Gen Osgb > OSGB HİZMETLERİ

OSGB HİZMETLERİ

Ortak Sağlık Güvenlik Birimi ve İşyeri Sağlık ve Güvenliği birimi ile eş zamanlı ve ortak yaptıkları çalışmalar çerçevesinde , işyerinde normal iş akışının güvenli bir ortamda sağlanması ve verimli çalışma ortamının oluşturulmasını sağlamaya çalışırlar. Bütün bu işleyişler doğrultusunda çalışmalar daha önceden yapılan kontrollerin sonucu belirlenen plan çerçevesinde yapılır.

santiye-sefinin-is-g-3a400bdbc084e80e764b

Risk Değerlendirmesi, sistematik metotlarla çalışma ortamı, şartları ya da çevrede var olan olası tehlikeleri ve riskleri belirlemek ve gerekli tedbirleri almak için yapılan ekip çalışmasıdır. 

Daha fazla oku
diger-saglik-personeli

Gen Ortak Sağlık Güvenlik Birimi her biri konusunda tecrübeli T.C Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’ndan sertifikalı Diğer Sağlık Personelleri ( İşyeri Hemşireleri), Çalışanların daha sağlıklı bir iş ortamında çalışmalarına katkıda bulunulması için
çözüm ortaklarımıza hizmet sağlamaktadır.

Daha fazla oku
sagligi-ve-guvenligi-uzmani

Gen Ortak Sağlık Güvenlik Birimi her biri konusunda tecrübeli T.C Aile,Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’ndan sertifikalı A, B C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlarımız ile daha güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı oluşturmak için siz değerli çözüm ortaklarımıza İş Sağlığı ve Güvenliği alanında rehberlik etmekteyiz.

Daha fazla oku
Doctor with stethoscope in a hospital, back view

Gen Ortak Sağlık Güvenlik Birimi her biri konusunda tecrübeli T.C Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’ndan sertifikalı İşyeri Hekimleriyle, çalışanların daha sağlıklı bir iş ortamında çalışmalarına katkıda bulunulması için çözüm ortaklarımıza koruyucu sağlık hizmetleri sunmaktadır.

Daha fazla oku