Info@genosgb.com
+90 212 232 21 07

HAKKIMIZDA

Gen Osgb > HAKKIMIZDA

Gen Osgb
Hakkımızda

‘GEN OSGB İş Sağlığı Ve Güvenliği A.Ş Aile Çalışma Ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından yönetmeliklere uygun şekilde yetkilendirilmiş özel bir kuruluştur ‘

Kurucu ortaklarımız 2015 yılından bu yana ülkemizde sektörün öncü kuruluşlarında farklı sektörlerde gerçekleştirilen projelerde aktif rol alarak iş sağlığı ve güvenliği anlayışına olumlu katkılarda bulunmuşlardır.

Çalışma hayatları zarfında sektörde edindikleri tecrübeyle, iş sağlığı ve güvenliği kültürüne  yeni bir bakış açısıyla profesyonel çözümler üretmek ve bir hayali gerçekleştirmek için yola çıktılar. 

 

“Güvenli Alan, Sağlıklı Çalışan”

GEN OSGB İş Sağlığı ve Güvenliği A.Ş.

gen osgb istanbul, kocaeli, tuzla, osgb firması

“Güvenli Alan, Sağlıklı Çalışan”

Sektörel tecrübelerimize dayanarak, önce insan diyoruz ve siz değerli müşterilerimiz için etik davranışlara uygun profesyonel çözümler üretiyoruz.

Vizyon

Sektörde önce insan diyerek, etik davranışlara uygun hareket eden sektörel tecrübelerine güvenerek bütün önlem ve tedbirlerde çalışanın olduğu kadar işletmenin ve çevrenin güvenliğini de düşünen sektörün enerjik, çalışkan ve işini doğru yapan yeni bir yüzü olmayı hedeflemekteyiz.

Misyon

Misyonumuzu ‘İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetlerini, öncelikle koruyucu ve önleyici bir anlayışla sunarak, güvenli ortamda sağlıklı çalışma imkanı oluşturarak, hizmet standartizasyonu ile uygulanabilir çözümler üreterek sıfır iş kazası ve sıfır meslek hastalığı parolasıyla işyerlerine kaliteli ürün ve kaliteli hizmet üretmesine katkı sağlamak’ şeklinde tanımlamaktayız.

Yetki Belgelerimiz